Geçmeyen İshal Lütfen Yardımcı Olun :(((

yagmur12345

Kedimiz iki haftadan beri ishal. Veterinere gittik antibiyotik tedavisi ve zehirlenme ihtimaline karşı kortizollu bir tedavi uygulandı iç parazit aşısı var. Veterinerimiz probiyotik toz vermişti onu kullandık fakat hala düzelme yok. Yeme içmesi iştahı enerjisi iyi fakat ishali bir türlü düzelmiyor. Başına gelen oldu mu böyle bir durum sürekli veterinere gitmekten stres oluyor diye tekrar götürmeye korkuyorum lütfen fikri olan yazsın çok üzülüyorum :(((

17 CEVAP

Miniss

Herhangi bir sağlık sorunu yoksa benim kedimde ishale en iyi gelen şey tavuk haşlaması oldu suyuyla beraber bolca verdim ve o sekilde toparladi

BiciriginAnnesi

Stresten başka bir şey değil buna emin oldum artık
Son 3 gündür kızan da istediği olmadığı için de ishal oldu stres herşeyi etkiler
Stresten uzak tutmakta fayda var benim kızın kızanı geçince düzelecektir eminim