Kedim Cok Zayıf

Gultenkybs

Kedimi 1.5 aylıkken sokakta buldum aşılarını yaptirdim karnesini çıkardım cok şükür bir hastalığı ya da problemi yok şuan yaklaşık 1.5 yaşında dişi tekir cinsi olduğunu tahmin ediyoruz ama dışarda gördüklerimizden farkli olarak cok zayıf cok yemesine rağmen kuru mama ve yas mamayi cok seviyor ve yeme sorunu yok ama hayvanin kemikleri sayılıyor bunun sebebi ne olabilir ?

6 CEVAP

bihtercik

mutamin balık yağı kullanıyoruz biz çok memnunuz öneririm

Oske22

Bizimki de öyle. Vitamin almayı düşünüyorum. Kullanan var mi bu tarz şeyler arkadaşlar?

LadyAndCat

Gülten Hanım bence veterinerinize sorun. Belki de kilosu için normal diyecek. Hareketli ve genç bir kedi yaşlanınca biraz kilo zaten alır.
Sağlıklıysa bence kafanıza takmayın

Sselin1

Kuru mamayi istedigi kadar yiyebiliyor degil mi? ölçülü vermiyorsunuz. Bir de hangi mamayi kullaniyorsunuz. Protein, yag, vitamin degerleri daha yuksek bir mama tercih edin isterseniz. Ayrica Ladyandcatin dedigi gibi bazi kediler yapi olarak yavruyken zayif oluyor büyüdükce kilosu oturuyor. Ama mamanin icerigine bakmanizda fayda var tabi.

Gultenkybs

Herkese çok teşekkür ederim bu ay ki aşısında vetirinere de soracağım maması molly tavuklu kuru mama yas maması felix ayda bir yada iki haftada bir veriyoruz kuru mamayı ölçülü vermiyorz istediği gibi yiyor bazen yoğurt yeşil sebze yapraklari veriyoruz evde yaptığımız et balık tavuk Hicbisey yemez

Anonymus552223

Kısır mi? Ev kedilerini ev sicakligindan dolayi surekli kizismaya girmesi de zayiflatiyor