Felicia Yavru Kedi Maması Nasıl Bir Mama

Alaracatlover

Arkadaşlar araştırmam üzerine yavru kediciği için Felicia started mamasını aldım. Ama aklımda sorular kaldı N&D ye 4.aydan sonra başlasam şimdilik haftalık 1 adet N&D ıslak mama veriyorum yavruma acaba kötü mü yapmış olurum? (N&D başlamamamın nedeni bazı kedilerde alerji yapıyormuş)

3 CEVAP

bihtercik

ben kedime yaklaşık 3 ay felicia verdim alışsın diye kendimi o kadar çok yordum ki en sonunda pes etmiştim ve ndye başladık
çok severek yedi, artısı çoktu
tavuklu çeşidiyle başlayın eğer alerji olursa balıklıya geçersiniz

Alaracatlover

@bihtercik benim kedim severek yiyor iştahlı iştahlı ama sağolun Felicia bitter bitmez hemen deniyeceğim

Kevserhaksever

Felicia 5 ay kadar kullandım gayet memnundum bir sıkıntı yaşamadık.