Kedimin Bacağındaki Yara

Bkt55

arkadaşlar sizce kedimin bacağına ne olmuş yeni farkettik ve böle bişey yoktu gündüz evde yoktuk bi geldik bu şekilde bilen var mı ne olabilir

7 CEVAP

behcetaydinelli

Fotoğraf çok net değil. Sanki bi şeye takılmış açma yapmış gibi. Sivri bir kenar gibi.

Bkt55

Banada bi yere takılmış gibi geldi alerji yapacak hiçbsy yemedi aynı mama kumda aynı değişik birsey vermedm herseyi normal hareketi kaşıntı yok o bölgeyi yalamıyo bile bide mantarda sanırım pul pul oluyor ve bi anda olmaz diye biliyorum bugün olmuş bn ewde yokken

bihtercik

mantara benziyor sanki.
aşısı var mı?

Bkt55

Mantar için aşısı yok da karmalar yapıldı

Bkt55

Mantar olsa kaşıntı falan olmaz mı

bihtercik

hiç belli olmaz belki farklı şekilde atlatıyor olabilir.
ya da alerji vs durumları
bence veterinere gözükmeli

Sselin1

Uzun sureli kullanim sonunda gida hassasiyeti gelişebilir. Diger bacaginin arkasini da elinizle iyice bir kontrol edin eger deride tahris sertlesme bir fakrlilik hissederseniz yüksek ihtimal alerjidir. Yine bacaginin ic tarafinada dokunun alerji kaynaklı lezyonlar genelde buralarda olusuyor.