N&D Quiona Mama

Gonul10

Merhaba arkadaşlar aylardır N&D quiona weight management kedi maması kullanıyorum,ancak iki pakette kedim sanki başka mama koymuşum gibi yemedi ve digestion almak zorunda kaldım,o da kilo yapıyor! İzmir''den Ankara'ya gelmeden mamasını Ankara'da ki vete sipariş verdim ve gelen bu pakette sorun yarattı.Artik bazı serilerde dozlarda veya kalitede değişik lik yaptıklarını düşünmeye başladım.Orijene geçicektim veterinerimiz onermedi onu da.N&D nin normal serilerinde sorun yarattığı için bunlara geçtim.Alerjik bir kedi,farmina vet life da direk ishal olup kusmustu mesela.sizlerden fikir istiyorum.

4 CEVAP

Gonul10

Az tahıllı kısır manada boynunda ufak sivilceler çıkmıştı.Omdan sonra direk bu mamaya geçtim,bir ara mamayı bulamadık,farmina vet life hypho serisinde hem ishal oldu,hem bütün kustu mamayı

Gonul10

Denemez olur muyum! yüzüne bakmadı günlerce.Paketi açar açmaz yanına yanaşmadı mamanın.

LadyAndCat

Orijen’i sordunuz mu neden önermiyor ?
N&D herkesin çok beğenip sürekli önerdiği bir mama. Orijen de aynı şekilde?! Denediniz mi bunları?
N&D kuzu etli-yaban mersinli.
N&D balkabaklı ve bıldırcınlı var.
Neye karşı alerjisi var???
(Tavuk; fazla protein)

Sselin1

Kediniz mamadan sıkılmışta olabilir bazi kediler bir mamayi sevse bile sürekli yemek istemiyor. yeni paketi acinca mi yemeyi birakti direk? Kinoali seride skin coat balıkli mamayi denediniz mi genelde balikli mamalari daha cok seviyor kediler. Yag orani fazla düşük degil %16 ama digestion kadar da yüksek degil . Kediniz kuzuludan sıkılınca degisiklik olsun diye verebilirsiniz.