Kedinin Çıkarttığı Ses

delaquant3

8 aylık kedimde ilk kez duyuyorum kalın bi tonla miyavlama gibi de değil ötüyo sanki. Değişik bi ses çıkarıyo. Nedir bu

4 CEVAP

Bellasmom

Camdan bakarken yapıyorsa eğer kuşları gördüğü için yapıyordur. İç güdüsel olarak.

behcetaydinelli

Kediniz kısır değilse kızgınlığa girmiş olabilir. Halinden hareketinden belli olur o. Görmeden bi şey söylemek zor.

delaquant3

Kısır

Kevserhaksever

Kediniz erkekse eğer kısırlaştırma sonrasi da kızgınlık belirtisi gösterebiliyorlar diye okudum. O sebeple olabilir