Unique Kedi Maması

Burcshn

Unique markası sanırım yeni çıkan bir markaymış vitamin takviyeli diye önerdi veteriner ama deneyen ya da bilgisi olan var mı?

9 CEVAP

içeriğini atarsanız yardımcı olabiliriz

ozzy35

içerik : İşlenmiş Tavuk Proteini (%47), Pirinç (%15), Yulaf, Tavuk Yağı, Şeker Kamışı Lifi, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Mısır Glüteni, Ciğer Aroması, Ksilo-Oligosakkaritler, Bira Mayası, Keten Tohumu, Tuz, L-Karnitin, Yucca Schidigera, Koruyucular – Antioksidanlar, Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Vitamin.A, Vitamin.D, Vitamin.E, Vitamin.C, Vitamin.B1 ‐ B2 ‐ B3.(Niasin) – B6 ‐ B7.(Biotin) ‐ B9.(Folik Asit) ‐ B12, Vitamin.K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

bihtercik

tercih edilebilecek daha güzel mamalar var bence.
paket bittiğinde bence başka bir mamaya geçiş yapın

BalliBadem

Kötü değil ama iyide değil

LadyAndCat

Goffret
Tüyde dökme de yapmaz kokutmaz da doğru çünkü içinde hiç et yok.

Burcshn

Teşekkür ederim cevaplarınız için

Goffret

Ben kullanıyorum ve kedim neredeyse hiç tüy dökmüyor. Tavsiye ederim.

Goffret

Ayrıca bu mama dışkıyı da kokutturmuyor.

Burcshn

Çoktan nd mamaya geçiş yaptık ama teşekkür ederim ????