Kedimin Kulağından Dökülen Ne?

Alaracatlover

Kedimin kulağından böyle bir şey dökülüyor kir mi yoksa acilen veterinere mi gitmem gerek?

3 CEVAP

Kevserhaksever

Fotoğrafta çok belli olmuyor. 1 kere mi oldu yoksa devamı da geldi mi döküntünün. Kulak akıntısı veya kir varmı kedinizin kulağında. Eğer akıntı ve kir oluyorsa kedinizin kulağında enfeksiyona bağlı olabilir. Sağlıklı bir kedi kulağı temiz olur çünkü.

Alaracatlover

@kevserhaksever birden fazla oldu kulağında bir şey gözükmüyor. Ama çok kaşıyor

LadyAndCat

Veterinere gitmelisiniz.
Geçmiş olsun.