Uygun Fiyatlı Yaş Mama Önerisi

Rumeysaarar

Arkadaslar sokakta baktıgımız kedinin çenesi kırılmıştı ameliyat oldu bir süre yaş mamayla beslenmesi gerek önere birlcdginiz yaş mama var mı

6 CEVAP

Catloveerr

Chefs choice 400 gramlık paketleri var. Büyük paketlerinde içerisinde et oranı düşük fakat uygun fiyatlı olsun istemişsiniz. Schesir, gimcat, naturea, animonda carny, nutri feline bu markalara bakın. Fakat bunlar küçük paket en iyisi siz evde kendiniz yapın yaş mamayı. Hem daha sağlıklı hem de uygun fiyatlı olur. Yaş mama masraflı olur. Tavuk eti alıp içerisine havuç, patates, pirinç tarzı besinler ekleyip haşlayın ve sonra püre haline getirin. Ben yapmadığım için tarif bilmiyorum yapan arkadaşlar tariflerini paylaşabilir sizinle.

ozzy35

bende pati life alıyorum tanesini 3.5 tan alıyordum 4 tl yapmışlar

Sselin1

Uygun fiyatli olarak chef choice, mirmir yaş mama kullanabilirsiniz. Evde tavuk pirinc sebze haslayip vermeniz en iyisi tabi. Yine cabuk toparlanmasi icn tavuk cigeri ile biraz sebzeyi az suda haslayin ve blenderdan gecirip haftada 2 gün verin hem faydali hem de bayilarak yiyecektir. Sebze olarak patates, havuc, kabak, bal kabagi, brokoli kullnabilirsiniz. Arada kuru mamayi da islayarak verebilirsiniz. Cok gecmis olsun umarim cabucak toparlar.

PandAiluroSena

Kendiniz yapin et alip icine balkabagi,havuc bezelye koyun fazla olmamak sartiyla, hep beraber haslayip rondodan gecirin. Buzdolabinda iki gun buzlukta dondurup haftalarca bekletebilirsiniz

bmcat

Ucuz olarak Animonda ve Stuzzy öneririm.

BalliBadem

Patilife öneririm ciğeride yarı çiğ yarı pişmiş halde jaynatıp suyuyla rondadan çekersemiz gğzel olur içene biraz pirinç havuç vs katabilirsiniz