1 Haftaligina Baska Eve Tasinmak

Bensuozdemir

Merhabalar, evimde tadilat olacagi icin kizim korkmasin diye bir haftaligina akrabamiza gitmek zorundayiz. İlk defa boyle bir ev degisikligi yapacagiz. Kizim kendini terkedilmis hissetmesin diye bende onunla birlikte kalacagim. Fakat calistigim icin gunduzleri yaninda olamayacagim. Boyle bir sey yasayan varsa neler yapmam lazim korkmamasi icin bilgilendirirseniz sevinirim. Simdiden tesekkur ederim..

3 CEVAP

Fridafrida

Ev değiştirme kediler için zor olabiliyor bazı kediler çabuk alışıyor bazıları yavaş alışıyor kedinizin karakterine bağlı. Yeni gittiği evi tanımasına izin verin ve eaki evinizden sevdiği eşyaları götürün ki çok yabancılık çekmesin ayrıca işe gittiğinizde giymiş olduğunuz bir t-shirtü onun bulabileceği bir yere bırakın ki siz işteyken sizin kokunuzu alabilsin ki onun çok hoşuna gider.

LadyAndCat

Bensu Hanım,
Haftasonu veya çalışmadığınız bir gün yeni eve geçin kızınızla. Tüm eşyaları taşıdıktan sonra. En son kedinizle siz girin eve. O gün alışması için onu yalnız bırakmayın. Yatağı, oyuncağı gibi eşyalarını görürse biraz daha sakinleşir.
Onunla konuşun ve sevin.
Ev sahipleri de sevsin kızınızı.
2 güne alışır. İlk gün biraz iştahsızlık ve keyifsizlik olabilir.

Bensuozdemir

Cevap verdiginiz icin tesekkur ederim arkadaslar dediklerinizi yapacagim cok sagolun