Nd Yetişkin Maması

tgc77116

Kedim 6 aylık ve tavuk alerjisi var yetişkin nd kuzu etli olanı kullanıyorum kaşıntısı geçti fakat bu yetişkin mamayı eskisi gibi mama kabı dolu olarak mı vereyim yoksa belli bir gramla mı

5 CEVAP

bihtercik

öğünlere ayırın ve yedikten sonra mamayı kaldırın zaten yetişkin mama veriyorsunuz fazla kilo alımı olmasın,durdukça sürekli yiyebilir çünkü

Sselin1

Onceki sordugunuz soru neden kaldirildi.?. Yavru oldugu icin ölçülü vermek zorunda degilsiniz. Yemek isterse ölcüyü abartmadan aşabilirsiniz. Azar azar koyun ama taze kalsin. Tabi yine de ne kadar verdiginizi bilmekte de fayda var. Farminanin sitesine girip kitten mamasini seçin en altta beslenme rehberi var onu indirin oradaki ölçüye göre verebilirsiniz.

tgc77116

Bilmiyorum neden kaldırıldığını yenisini açtım

Sselin1

Farminanin sitesinden kitten beslenme rehberini buldunuz mu? Kediniz 1 yasina gelene kadar oradan ölçüyü belirleyebilrsiniz. 1 yasindan sonra kullandiginiz paketteki ölçüye göre verin.

tgc77116

Evet buldum teşekkürler