En İyi Kuru Mama Markası ???

Miyumiyuu

Yavru kedimin mamasını değiştirmeyi düşünüyorum, şuan proplan kullanıyoruz, hangi markayı önerirsiniz?

5 CEVAP

Sselin1

N&d düşük tahilli tavsiye ederim icerik olarak yavru kedilere uygundur. 5 kilosu 180 lira. Pro plana göre her anlamda cok daha iyi bir mama. Pro plan gibi gdo, misir, kimyasal koruyucu , yan ürün icermiyor. Et orani da %60 oldukca besleyici bir mama.

bmcat

N&D, Acana, Orijen, Naturea ama en kalitesini de olsa her mama her kediye iyi gelmeyebiliyor. Ara sıra değiştirip farklı mamalar da denemek lazım bence.

Zeynucka

Orijen,acana yada nd isimleri geçiyor hep.herkese göre değişiyor ben nd veriyorum bir sıkıntımız yok şükür.severek yiyor:)

selin hanıma katılıyorum.
şuan açık ara en iyi mama nd

LadyAndCat

Miyumiyuu
Yavruyken farklı mamalar denemeniz güzel bir şey.
N&D en başta tavsiye edilen mamalardan. Proplan’ı beğenen de var. Beğenmeyip eleştiren de. Purina’nın ürettiği iyi mamalardan.
Purina One ı deneyebilirsiniz.
Aynı markanın bir diğer maması.
N&D üreticisinden yine Matisse var.
Bunlar biraz daha uygun fiyatlı seçenekler.