Acil Lütfen

Lavinyaa

Kedime aylardır nd tavuklu mama kullanıyorum ama son aldığım mama da kurt gördüm 5 6 tane kedim yemişse birşey olur mu çok tedirgin oldum neden böyle kurt çıktı daha son kullanma tarihine 5 ay var

5 CEVAP

LadyAndCat

Lavinyaa
Mamayı aynı yerden mi aldınız?!
Orijinal olmayabilir alınan mama.
Başka bir seçenekte eğer ambalajı yırtık ve ıslak bir şeye maruz kaldıysa mama bozulup kurtlanmış olabilir. Bir şey olmaz , zehirlenme belirtisi gösterip kusabilir 1-2 kez.
O mamayı lütfen vermeyin !

Lavinyaa

Ben her zaman farklı sitelerden alıyorum bu sefer ********* sitesinden almıştım nd orijinal mama kokusundan şeklinden belli ishal kusma hiçbir sıkıntı olmadı ama korktum kurt yemişse bir sıkıntı olur mu diye

Sselin1

Büyük ihtimal paketin bir yeri delinmis ve hava almiş normalde vakumlu oluyor bu paketler hatta.

sarmanbirkedi

Zarar verir mi bilmem ama paketin fotoğrafını çekip farminaya mail atarsanız böyle şöyle diye telafi edebilirler

LadyAndCat

Lavinyaa,
Mide asidi kurt yemişse bile bence eritebilir. İç parazit olan kurtçuklar daha farklı oluşuyor. Çiğ et bağırsak ve mide içi kurtçuk oluşumu yapar. Sakın vermeyin.