Kısır Kedi

Betulkmm

Merhaba kedim az önce veterinerden geldi. Sağlık problemleri yüzünden kısırlaştırma operasyonu geçirdi. Ama bir kulağının ucu biraz kesikti görünce çok oldum bunun sebebi nedir

5 CEVAP

LadyAndCat

Betül Hanım,
Eğer kedinizi bedavaya kısırlaştırdıysanız Belediyeler kısırlaştırmadan sonra bunu prosedür olarak uyguluyorlar.
Bu yüzden kedinizin kuşağının ucu kesik. Geçmiş olsun. Dişiyse daha ağır geçiyor. Sıcak tutun. Yerde yatak yapın. Yaş mama verin ve kaka kabını ona yakın tutun. Zor bir dönem...

Betulkmm

Kedimi barınaktan sahiplendim oyuzden barınak üstlendi ameliyatı.tesekkur ederim. Ama yinede anlamadım belediye keyfiyettenmi yapmış

LadyAndCat

Betül Hanım,
Sebep kısırlaştırılmış kedileri tanımak için yapıyorlar böylece ona bakar bakmaz kısırlaştırılmış olduğunu biliyorlar. Bu tüm ülke genelinde Belediyelerin kedilere işaret koyması demek. Bu arada sizi tüm kalbimle tebrik ederim.
Barınaktan kendinize bir arkadaş, çocuk, aile bireyi seçtiğiniz için !!!
Dışarıda sıcak bir yuva için canını vermeye hazır mükemmel pisi dolu.
Tebrikler ve hayırlı olsun tüm ailenize...

BalliBadem

Sokaktaki kedileri bazı yerlerde toplayıp kısırlaştırıyorlar kısır kediyi yeniden ameliyata sokamak kısır ve kısır olmayanı ayırt etmek için yapıyorlar neden keyfi yapsınlar benim kedimin kulağıda öyle

Sselin1

Belediyede yapilan kısırlaştırmalarda kulak bu sekilde kesiliyor. Işaretlemek icin. Sizin bilginiz yoktu sanirim.