Kedime Polen Verebilirmiyim Zararı Olurmu

seydosem

iştahsız vede kabızlık çekiyor. mama hiç yemedi ev yemeği yiyordu şuan sadece süt yoğurt vede tavuk eti zorla yiyor.

5 CEVAP

srplzngl

Öncelikle kedinizi dengesiz besliyorsunuz ki bu hayati bir risktir her zaman için.

srplzngl

Kedinin dengeli beslenmediğini de göz önünde bulundurursak iştahsızlığın altında başka nedenler de yatıyor olabilir. Bir hekimin görmesi gerektiği konusunda hemfikirim.

LadyAndCat

Asla vermeyin ! Polen alerjik bir şeydir ve kedide nasıl etki edeceğini bilemeyiz. Ölümüne bile yol açabilir.
Vererinere götürmelisiniz. Kabızlığının ve iştahsızlığının sebebini bulmak için. Geçmiş olsun

calymath

Polen... arı sütü... bal...
Bu kediler neyle besleniyor?

srplzngl

Arı poleni gastrointestinal rahatsızlıklar için sıklıkla kullanılan bir holistik tedavi yöntemidir. İdrar yollarındaki akışı destekler, bağışıklığı güçlendirir.
Ayrıca antienflamatuar özelliği vardır ve alerji semptomlarını yatıştırır.
Kısacası verebilirsiniz. Ama elinizdeki polen güvenilirse.
Kabızlık için daha garanti yöntemler olarak balkabağı püresi, zeytin yağı ya da hindistan cevizi yağı da deneyebilirsiniz.