Hangi Yaş Mama

sarmanbirkedi

Anket

Proline
(5 oy)
Bonacibo
(6 oy)
Miglior gatto
(5 oy)
Patilife
(3 oy)
Toplam (19 oy)

Arkadaşlar sadece şıklardaki yaş mama çeşitleri arasından en iyisi hangisi seçip yorum belirtin lütfen.Gelip de schesir,nd,naturea kullan demeyin.

22 CEVAP

sarmanbirkedi

PandAiluraSena
Lise öğrencisiyim ve ailem izin vermez evde yapmama

Bunlar arasından en iyi bonacibo bence hem kullanıcısı çok insanlar öneriyor hem de yanılmıyorsam en çok et içeren o. Patilife önerenler var ama içinden kıl yumakları büyük deri parçaları falan çıkıyormuş instagramda linç yiyordu patilife bir ara. Proline önermem et içeriği çok az ve şeker içeriyor. Miglior gatto da şeker içeriyordu yanlış hatırlamıyorsam onu da önermiyorum. Fiyatını tam hatırlamıyorum ama bunların yerine mırmır alırsanız daha iyi olur bence.

sarmanbirkedi

Kedizeytinvepeynir
Mirmirda da şeker var ki

TATA4242

Mırmır yaş kedi maması bütçenize uygun ve söylediğiniz yaş mamalardan daha iyi.Fiyat olarak matisse markadan daha ucuz ve içerik olarak aynı diyebilirim.Tek olumsuz yanı 400 gram olması,24 saat içerisinde tüketilmesi gerekmesi ve taurin ilavesi olmaması.

Cansumuezza

Mamaların hepsi kötü sma aynı fiyat segmentinde mırmır gayet iyi bi seçenek

Sselin1

Mamayi 2 gün kullanabilrsiniz 24 saatte bittirmek sart degil ama haklisiniz yine de fazla geliyor oyuzden ballibademin dedigi gibi fazla gelen mamayi ögunlere bölüp buzluga atabilirsinz. Ama her mama yapisini korur mu örnegin jole formu gibi kedinin yine hosuna gider mi bilmyorum denemek lazim. Ben hills z/d mamasini iki kat posete koyup buzluga atiyorum bir sorun olmuyor. Ama felixte pek iyi bir sonuc cikmamisti.

Mırmır sardalyalı ve ton balıklı yaş mama içeriği; et ve et Yan ürünleri, Balık ve Balık Yan Ürünleri (Toplam et içeriği %48, Tavuk eti %40, Sardalya %4, Ton Balığı %4), Bitkisel Kökenli Katkılar, Vitamin ve Mineraller
Ben şeker göremiyorum.