Hangi Yaş Mama

sarmanbirkedi

Anket

Proline
(5 oy)
Bonacibo
(6 oy)
Miglior gatto
(5 oy)
Patilife
(3 oy)
Toplam (19 oy)

Arkadaşlar sadece şıklardaki yaş mama çeşitleri arasından en iyisi hangisi seçip yorum belirtin lütfen.Gelip de schesir,nd,naturea kullan demeyin.

22 CEVAP

sarmanbirkedi

Hepinize teşekkürler

sarmanbirkedi

Haklısınız yokmuş

LadyAndCat

Bana göre Miglior Gatto
İtalyan marka ve ithal.
Diğerleri Yerli ürün.
Karar sizin.

BalliBadem

Miglar gatto iğrenç asla önermem bana biri bi kutu vermişti tiksindim markadan iğrenç kokuyo tüm oda saniyesinde kusmuk gibi kokutuyo ve içeriğide iğrenç bademde zorla yedi zaten sokaktakilere verdim sonra patilife güzel bi süre kullandım içeriği çok hoş ve badem de seviyordu ama artık hazır yaş mama tercih etmiyorum evde yapıyorum yani patilife fiyat performans olarak çok üstte ama tavuklusunu pek beğenmedim diğerleri güzel

Catloveerr

İçeriklerini atarsanız yardımcı olabiliriz ancak

sarmanbirkedi

Ladyandcat
Anlamadim yani yerliler mi iyi ithal olan mi

Shaco

Denemedim ama Miglior Gatto İtalyan bir marka diğerlerinin hepsi yerli genelde İtalya evcil hayvan kuru ve yaş maması konusunda kaliteli bir ülke örnek olarak (Wildfield ve ND mesela)

sarmanbirkedi

Ay biri miglior iyi diyor biri kötü kafam çok karıştı

Shaco

bazen değişebiliyor mesela benim diğer kedim rokus markasına bayılıyor fazla kaliteli değil oysa en büyük karar onların ne diyim :D

Sselin1

Mirmir, pro choice gibi marklara bakabilirsiniz hem uygun fiyatli hem de kullanicilar genelde memnun ya da brit premium kullananilirsiniz. 100 gramlik mama 12 li kutuda satiliyor ********* da 35 lira. Tabi bunlari asiri tüketmesin. Daha cok ev yapimi mama tercih edin.

BalliBadem

Size kalmış ben kullanmış biri olarak yorum yaptım diğer arkadaşlar bilmiyorum? Karar sizin ve şu ithal mama sevdasını asla anlayamayacağım

BalliBadem

Brn 400 gr mamalara ve evde yaptıklarımı şu şekilde saklıyorum ufak tepsinin üstüne streç film yada buzdolabı poşeti koyun kaşıkla mamayı üstüne parçalar halinde koyun buzluğa atın bu kadar (;

britishoglum

Biz miglior gatto'yu çok seviyoruz. Hatta bitince tabağı bile yalıyor defalarca. İkinci paketi versem hemen onu da yer:) 4 liraya alıyorum

LadyAndCat

Sarmanbirkedi
Yerli ve yabancı mama seçimi her kedi/köpek sahibine göre değişiyor.
Yerli mama tercih eden de var.
Yabancı da.
Ben yabancı tercih ediyorum.
Bana genelde daha iyi gibi geliyorlar
Eski firmaları tercih etmeye çalışıyorum. 30-50-70 yıllık firmaları. Dünya’nın birçok ülkesine de ithal edilmeleri çok daha fazla Uluslararası denetimden geçmeleri demek.

PandAiluroSena

Evde kendiniz yapsanız çok daha iyi olur bence. Bu konserve mamaların içinde ne var ne yok belli olmuyor çoğunlukla. Çok iyi marka diye bilinen Purina felix konserve mamalarının dahi içi çöp. İlla konserve mama alacaksanız ben n&d konserve mamaları öneririm ama öyle pahalıya gelir. Kendiniz yapmanız hem kediniz açısından hem sizin bütçeniz açısından daha iyi.