1 Haftalık Yer Değiştirme

Gokberk39

Anket

Almalısın
(5 oy)
Almamalısın
(1 oy)
Toplam (6 oy)

1 haftalığına ailemin yanına döneceğim. 2. Günde bir kontrol edecek biri var ama almalı mıyım bilemedim? Siz ne düşünüyorsunuz?

2 CEVAP

Bellasmom

Kedinizin yanına uğrayacak birisi varsa evde kalması onun için daha iyi olur. Yer değiştirmek hoşlarına giden bir durum değil zaten çok uzun süre gitmiyormuşsunuz.

LadyAndCat

İki günde bir yanına uğramak yeterli olmayabilir. Mamasını bitirip aç kalabilir. Oyun oynarken ya suyunu dökerse?! Her gün biri bakabilirse süper olur hem de sabah-akşam.
Gökberk39
Zor bir soru sormuşsun. Açıkçası ben şöyle yapıyorum. Ben nereye kedilerim oraya.