Gonzales Hamster Ve Kedi

emreekyc

gonzales hamster hep sahip olmak bakmak istediğim bir canlıydı bir süredir de bir dişi kedim var yaklaşık 5 aylık aşı süreci devam eden.. Merak ettiğim şey şu aslında gonzales hamster kedime veya kedim hamster'a bir astalık bulaştırır mı tabiki gonzales hamster kafesinde olacak ve temas etme şansları olmayacak ama yine de kafamı bulandırıyor bu bilgisi olan fikri olan var mıdır acaba ?

2 CEVAP

behcetaydinelli

Kedinizin aşıları olduğu sürece bence bir sakıncası olmaz.

keskinviski

yok bir arada olsalar bile hayvanlar birbirine hastalık bulaştıramazlar aynı tür hayvanlar olsa bir ihtimal ama sizin dediğiniz gibi olunca bir sıkıntı çıkmaz rahat olun