Depremden Kaçıyoruz :'(

Ozgenur97

Elazığ'da dün yaşanan deprem yüzünden evimiz girilmez durumda.. kedimi çok zor durumda alıp kaçabildim ve gidebileceğim tek yer Adana kalıcak yerim yok. Kedimle otobüs yolculuğu yapicam ama sakinleştirici ilacım yok. Ve deprem yüzünden her yer kapalı. Ne yapabilirim? Valizlerin koyulduğu kısma kafesle alıyorlar evcil hayvanları ama ilaç olmadığı için uyutma şansım yok

2 CEVAP

LadyAndCat

Ozgenur97
Yeni yönetmelik çıktı. Artık kucağınıza alabiliyorsunuz. Bagajda bırakmaya gerek yok. Unutmanıza da gerek yok zaten. Büyük geçmiş olsun ikinize de.

Ozgenur97

Çok teşekkür ederim..