Kedimle Oyunumuz

Zeynepulku

Kedimle şöyle bi oyun oynuyoruz yani ben oyun olduğunu düşünüyorum. Kedim beni koaloyr snra üstüme atliyor ama deymiyor sadece zıplıyor sonra kaçıyor bende peşinden gdiyrum sonra avlama pozisyonuna geliyor yaklaşınca tekrardan üstüme atlayıp kaçıyor canımı acitmiyor. Arada ısırıyor ama giysimden olduğu için acitmiyor.Erkek 7 aylık. 5 aylikken sahiplendik kardeşi ile büyümüş o yüzden yapıyor diye düşünüyorum ben. İlerde bi sorun olur mu?

4 CEVAP

BalliBadem

Bizimkide yapıyo şuan 1-1.5 yaşında

iameceevans

Biz saklambaç bile oynuyoruz :)

ZehraBulutt

Kediler kendi aralarında da bu şekilde oynarlar. Canınız yanmadığı sürece sıkıntı yok. Isırmanın dozunu kaçırırsa kızıp oynamayı bırakın hemen ki yaptığının yanlış bir şey olduğunu anlasın.