Istanbul Avrupa Yakasi Veteriner Onerisi?

PandAiluroSena

Istanbul avrupa yakasinda yasayan kisiler bana, gercekten hayvan seven, hayvana bosu bosuna ilac yukleme yanlisi olmayan, isini layigiyla yapan ve en onemlisi vicdan sahibi bir veteriner onerebilirlerse cok sevinirim. Eger gercekten cok iyi bir veterinerse anadolu yakasi da onerebilirsiniz.

11 CEVAP

Zeynucka

Anadolu yakasında petmosfer kliniğin instagram sayfasına bakıp veteriner hanımı aramanızı öneririm

LadyAndCat

Nerede oturuyorsunuz? Nereye yakınsınız? Olduğunuz yere yakın varsa bakalım.

Kevserhaksever

Başakşehir sezen veteriner. Kedimde mantarı 1 haftada gecirdi, tüylerinde kalan mantar olduğu halde 2.doz aşı yapmayı uygun bulmadı ağır olduğu için. Instagram üzerinden inceleme yapabilirsiniz, ekstra bir işlem olmadıkça bizden hiç muayene ücreti bile alınmadı şimdiye kadar. Fiyat olarakta makul

PandAiluroSena

@ladyandcat İstanbul avrupa yakası her yer olur araba var sıkıntı olmuyor, hatta veteriner iyiyse anadolu yakasına bile gitmeye hazırım, yeter ki bugün kazıklandığım gibi kazıklanmayayım ve kedilerim işe yaramayacak tedavilerle zorlanmasın. @kevserhaksever teşekkür ederim tavsiyeniz için, bir kaç tavsiye daha geldi, hepsini araştırıcam

LadyAndCat

Oturduğum çevrede gayet iyi veterinerler var.
*Pati Dostu Veteriner:
Perihan Sokak no:70 Şişli.
*Petito : Hanımefendi Sk. no:138.
*Şişli Veteriner Kliniği önerebileceğim yerler.

Pati Dostu’nda iki genç Hekim var.
Petito ‘da Burhan Bey var.
Şişli Veteriner Kliniğinden de Aynur Hanım var.
Telefon edin ve danışın böylece size en uygun hekimi belirleyebilirsiniz.

Siyammm

https://www.google.com/maps/place/%C3%96zel+Gaziosmanpa%C5%9Fa+Veteriner+Klini%C4%9Fi,+%C3%87ukur%C3%A7e%C5%9Fme+caddesi,+Eflak+Sokak+no:5%2FA,+34100+Gaziosmanpa%C5%9Fa/@41.0577991,28.9096982,17z/data=!4m2!3m1!1s0x14cab121d9ea06f3:0x86c4290f6df89f8a
Yakında gitmeyi düşündüğüm veteriner , yorumlarda çok hayvan sever oldukları yazıyor

elifemekci

İlgi veteriner kliniği hasret hanım, çok ilgili bir hekim gerçekten

PandAiluroSena

Çok teşekkür ederim, hemen bakıcam

Catloveerr

İnstagramdan takip ettiğim @vetyonca adlı bir veteriner var. Kliniği maltepe/İstanbul'daymış. Hayvanları çok seven biri gördüğüm kadarıyla. Bir araştırın isterseniz

kprylmzzz

Önerebileceğim değil ama önermeyeceğim 2 veteriner var.1- gaziosmanpaşa petadress vet : Hayvanlarla bağ kurmayan muayene etmeyen aşıları yapıp gönderen ücreti yüksek bir yer
2-başakşehir sezen vet : Daha önce burada bayıldığım bayan bir vet vardı o gitti her şey değişti, fiyatlar yüksek, hayvana gereksiz ilaç iğne vurmayı çok seven bi yer

Salihaylmz

Mint veteriner kliniği. 7 24 aciklar. Gece vakti aradigimda baska sehirde olmama ragmen bana cok yardimlari dokunmuştu hic bir veteriner yardim etmezken bana yardim etmislerdi sağolsunlar. Eger istanbulda olsaydim kesin oraya giderdim.