İstanbul Kagithanede Yavru Kedi Sahiplenmek İstiyoruz

Kedimiriltisi

Merhabalar. Bir arkadasima cins farketmeksizin yavru kedi ariyoruz. Eski kedisi vefat etti, simdi yeni bir tane sahiplenmek istiyor. Kagithane cevresinde olursa cok iyi olur.

2 CEVAP

LadyAndCat

Biraz zaman verin bir araştırma yapalım. Size yakın bir bebek var mı bakalım.

LadyAndCat

Bir göz atmam yetti. Lütfen “YUVA ARAYANLAR” bölümüne bakın. Bebek, küçük, erken, genç her türlü güzel kedi dolu. Her şeyden önce siz zaten niyetine girmişsiniz. Kim olursa olsun kediniz. Onu sadece sevin ve asla bırakmayın. Her şey sizin ona olan sevginize bağlı :))
Benim de kedilerim var ve cins değiller ama onları dünyalara değişmem. Cins Olmamaları hiçbir şey ifade etmiyor. Hatta daha özeller çünkü kurtarılmış canlar.