Kuru Mama Yeme Problemi

semihcanakci

Merhabalar, 8 aylik king charles cinsi bebegimi kuzenimden yeni sahiplendim. Hills'in mamasini ilk 2 gun nefessiz bir bicimde yedi. Fakat son 1.5 gundur mama kabinin suratina bakmiyor:) yere doktugumde yerden yiyor yada elden yiyor fakat kaba birakip gittigimde yemiyor. Elden mama vermeyin diye bir yazi okumustum sadece test amacli denedim. Aciktikca kendisi kaba gidip mamasini yiyecek midir? Tesekkurler

2 CEVAP

zcerenoktay

Eğer evde çok fazla ilgi görüyorsa mama zamanı geldiğinde nazlanmaya başlayabilir ve dediğiniz gibi kaptan yemek istemeyebilir. Yani açıkçası çok yüz vermeyeceksiniz. Acıktığında kendisi zaten gidip yer :)

semihcanakci

teşekkür ediyorum cevabınız için. Fazla ilgi ne kelime, kucaktan düşürmüyor kardeşim ve annem :) havaların sıcaklığınada veriyorum iştahsızlığını ama bakalım 1 2 yeni kap alıcam belki ilgisini çeker.