Bir Kedi Duvara Bakarak Niye Miyavlar

Yuusuft

Merhabalar tekir cinsi 7 aylık kedin var çoğu zaman duvarlara bakarak miyavlıyor masaya ve yüksek yerlere çıkıyor tavana bakarak miyavlıyor sebebi nedir sizce neden böyle yapar

5 CEVAP

kediler mistik şeylerle bağlantılıdır.
çok fazla kurcalamamak gerekli :)

Zeynepulku

Üstteki yoruma çok güldüm hahfksmgbe apartmanda yaşıyorsanız ve üst katinizda birileri yaşıyorsa gayet normal bizim duymadığımız sesleri duyabiliyorlar dikkatlerini çekiyor benim kedimde yapiyor

LadyAndCat

Kediler yüksek yerleri ve buralarda yatıp uyumayı sever. Duvarlara miyavlayabilirler.Bizim duyamadığımız sesleri de duydukları doğru.

ygiz_mrtt

Kediler enerjisel sezgileri hissedebilirler. Demek istiyorum ki öyle kolay kolay kendilerini sevdirmezler mesela, güvendikleri kişilere yaklaşırlar. Bunun sebebi enerjisel frekanslarının yüksek olması gibi açıklnır(bu konu hakkında birsürü ilgi çekici belgesel mevcut doğruluğu kişiye kalmış). Ancak bu 3 harfli olaylar ve ya astroloji ile alakasızdır, tamamen psişik bir olgu. Örnek olarak bazı hayvanlarda deprem gibi doğal affetleri önceden sezebilme kabiliyeti var ve bu tamamen hayvanın içgüdülerine bağlı birşey yani ortada medyum çağırmalık ve ya ayin yaparak ruh çıkarmalık bir durum yok. ki zaten bu mistik olaylar görecelidir kişiden kişiye değişir ek olarak kedilerin inancı olup olmadığını zaten bilemeyiz o yüzden burada pek fazla mistik bulgulara bağlamamız doğruluk kazandırmaz. muhtemelen yan ve ya üst komşunuzdan insan kulağı ile duyulamayacak frekan aralığındaki sesleri duymuştur

ygiz_mrtt

Kediler enerjisel sezgileri hissedebilirler. Demek istiyorum ki öyle kolay kolay kendilerini sevdirmezler mesela, güvendikleri kişilere yaklaşırlar. Bunun sebebi enerjisel frekanslarının yüksek olması gibi açıklnır(bu konu hakkında birsürü ilgi çekici belgesel mevcut doğruluğu kişiye kalmış). Ancak bu 3 harfli olaylar ve ya astroloji ile alakasızdır, tamamen psişik bir olgu. Örnek olarak bazı hayvanlarda deprem gibi doğal affetleri önceden sezebilme kabiliyeti var ve bu tamamen hayvanın içgüdülerine bağlı birşey yani ortada medyum çağırmalık ve ya ayin yaparak ruh çıkarmalık bir durum yok. ki zaten bu mistik olaylar görecelidir kişiden kişiye değişir ek olarak kedilerin inancı olup olmadığını zaten bilemeyiz o yüzden burada pek fazla mistik bulgulara bağlamamız doğruluk kazandırmaz. muhtemelen yan ve ya üst komşunuzdan insan kulağı ile duyulamayacak frekan aralığındaki sesleri duymuştur