Kedim Kızgınlık Döneminde Mi???

Miyumiyuu

Erkek kedimin davranışları çok değişti normalde koşar oyun oynar ama şu 4 günde çok halsiz ve mutsuz görünüyor. Oyun oynamak istemiyor, koşmuyor sadece saklanıp orada uyuyor. Camlara ve kapılara sürekli miyavlıyor. Kızgınlık yüzünden mi bu kadar halsiz ve mutsuz oldu???

3 CEVAP

LadyAndCat

Erkek kediler kızgınlığa girmez.
Başka bir şey var. Kaç aylık?
Son dönemde evde ufakta olsa değişen bir şey oldu mu? Mama değişikliği, misafir gelmesi gibi şeylerden de olabilir.

LadyAndCat

Halsiz demişsiniz bir diğer olasılıkta bir rahatsızlığı olması. Veterinerinize bir sorun.

lwb

Erkek kediler sürekli kızgınlıktadır, büyük ihtimalle kediniz kızgınlıkta.
En yakın zamanda kısırlaştırmanızı, kısırlaştırdıktan sonra da bol su tüketimine dikkat etmenizi öneririm.
Kızgınlık döneminde mutsuz olması normal çünkü kediniz yoğun bir stres yaşıyor şuan