Kedinin Kalitesiz Mama Aşkı

dilanabanoz

Annemlerin yanına geldim, dışarıda bir kediye bakıyorlar Enjoy mama yiyor kedi. Benimki de her fırsatta koşup onun mama kabına girişiyor. Kendininkini yemek istemiyor o mamaya gömülüyor resmen. ödül maması yer gibi yiyor. Öbürü de benimkinin mamasına girişiyor. Nasıl vazgeçiricem ben bunları evde mama savaşı var.

6 CEVAP

bihtercik

goloside o kadar iyi bir mama değil bence.
ama merakını gidermek için ikisini karıştırıp verebilirsiniz.
kediler meraklı varlıklar o mama yasak olduğu için istiyordur,siz verdiğinizde sıkılabilir.

Catloveerr

Benim kedim de sokak kedilerine verdiğim mamadan istiyor gelip başımda dikiliyor çünkü çok yoğun kokuları var. Belki de kedileri cezbeden bir madde var içinde o zaman neden bu kadar delirdikleri anlaşılır

LadyAndCat

Merak , merak... :))

PandAiluroSena

Benim kedim de böyle maalesef. Ben sokaktan aldıgım ve yaklaşık 2 bucuk sene sokakta yaşadığı için kalitesiz mamaların yoğun aromasına alıştığından dolayı böyle yaptığını düşünüyorum. Bahçedeki kedilerim için golosi alıyorum, evdeki kedilerime kuru mama vermiyorum, kendi yaptığım yaş mama tarifiyle besliyorum ama yok. İllaki o kuru mama yenecek. Acana mamayla beslediğim zamanlarda da gider Bonacibo ya saldırırdı aynı sizin dediğin gibi ödül maması yercesine. Bir çare bulamadım pes ettim ne isterse onu veriyorum

bihtercik

kendi maması ney?

dilanabanoz

golosi tavuklu