Kedim Sadece Karma Ve Lösemi 1 Aşılarını Oldu

myth

Kedimin aşılarıma başladık iç, dış parazit karma 1 ve leukocell 1 aşılarını oldu fakat özel sebeplerden dolayı bir daha aşı yaptıramadım. Şu an karma 2 ve leukocell 2 aşılarını yaptırmak istiyorum . 1. Aşılarını Ekim ayında oldu acaba 2. Aşılarını şu an yaparlar mı yoksa tekrar 1. Aşılardan mı devam etmem gerekir?

2 CEVAP

Cansumuezza

Losemi hic olmasada olurdu ama Karma aşının en gec 21 gun sonra ikinci dozu olmasi gerekirdi

LadyAndCat

Aşılar arasında en az ve en çok gün aralıkları diye bir şey var. Uyulmazsa noluyor bilgim yok.