Veterinerlerin Dedikleri Tutmuyor Yardım Lütfen

beyzavc1

Yavru köpeğim var İzmit'te bütün açılarını oldu ama veteriner Lyme 1-2 corana 1-2 olarak hepsini 2 yapacağız dedi. Eskişehir de geldiğimde bir çok veteriner aşıların bittiğini para kazanmak için böyle yaptıklarını söylediler. Ne yapacağımı bilemedim. Yardım edin lütfen

2 CEVAP

lwb

Evet doğru söylemiş, dediğiniz aşılar eğer ilk aşılarıysa 2 doz halinde yapılıyor, daha sonra senede tek doz oluyor

LadyAndCat

Karne edinin böylece köpeğinize kimin ne yaptığını bilirsiniz ve veterinerler de görür ve tekrar aynı tedaviyi yapamazlar.