Tüylerde Seylekleşme

kedimin gözünün üstündeki tüyleri aşırı seyrekleşmiş ne olabilir yardımcı olur musunuz

6 CEVAP

bihtercik

evvvet.
en büyük nedeni stresmiş zaten.
ama bizde stres yaşayacağı bir durum olmadığı için mama dendi.

çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

lwb

Normalde kedilerin o bölgedeki tüyleri seyrek olur ama sizinki sanki daha çok bir cilt rahatsızlığına benziyor, bir hekime götürmenizi tavsiye ederim

bihtercik

şuan aynı sorunu yaşıyoruz.
veteriner hekimimiz mama kaynaklıdır,alerji yapmış olabilir dedi.
şuan n&d tavuklu yiyor bitince balıklıya geçeceğiz.
düzelir mi bilmiyorum ama baktıkça sinirimi bozuyor :(
bir fikri olan var mı bekliyorum.

bihtercik

profilimdeki ikinci soruya bakabilirsiniz orada yanıtlar var

aslında 5-6 aya yakın aynı mamayı kullanıyoruz 4 gün evde tek bırakmak zorunda kaldık stresten de böyle olmuş olabilir mi