Beyaz Kırt

Kedimin popsunda beyaz kurt gördüm neyapam bikirim

3 CEVAP

LadyAndCat

Bir veterinere götürmelisiniz böylece iç parazit iğnesi yapılır. Tedavi başlar. Bundan sonra çiğ et lütfen vermeyin (salam gibi mesela)

PandAiluroSena

Veterinere gidip 3 gün ardarda Caniverm tablet yaptıracaksınız. Ardından 3 ayda bir bir tablet şeklinde devam edeceksiniz. Evi, yatağını ve kum kabını dezenfekte edeceksiniz sirkeli suyla. Nevresimleri kedi yatagını vb. şeyleri yüksek ısıda yıkayın. Yoksa size de hastalık bulaşabilir. Kediyi salam sucuk sosis gibi şeylerle beslemeyin. Et veriyorsanız iyice pişirin

TATA4242

Tek seferde broadline damla ile hemen geçiyor tavsiye edebilirim. Probiotic tablet ve sarımsaklı tablet kullanmanız ise bir daha karşılaşma riskinizi düşürür.