Gimcat Anti-Hairball Malt

Kevserhaksever

Ürünün arkasında günlük 6cm verilmesi yazıyor bana fazla gibi göründü ben 1cm sabah 1cm akşam olarak veriyorum. Kullanan arkadaşlar siz nasıl veriyorsunuz bebeklerinize aceba

4 CEVAP

Catloveerr

Malt her gün verilirse vitamin eksikliğine yol açar. Zaten paketlerin arkasında da yazar haftada bir kez ya da iki üç kez verin diye. Ben haftada bir 2-3 santim civarı veriyorum. Zaten daha fazla ihtiyacı olursa evdeki yeşillikleri yemeye kalkıyor o zaman tekrar veriyorum ve bu durum bi iki kez oldu sadece

Kevserhaksever

Çok teşekkürler

Ben de haftada bir 6 cm veriyorum.

LadyAndCat

Bana da fazla geliyor. Ben 2 cm kadar veriyorum. Her gün de vermiyorum arada veriyorum.