Uygun Mama

Betulkmm

Kedim yeni kısırlaştırıldı. 70₺ bütçem var. Önceden bonacibo yiyordu. 7 aylık. Uygun fiyatlı ve güzel bir mama arıyorum. Tüyleri çok güzel. Dökülsun istemiyorum

21 CEVAP

LadyAndCat

Betül Hanım , dişi mi erkek mi?
Erkekse normal kilosu , dişiyse biraz fazla kilosu...
Erkekler 4-4,5 kiloya ulaşıyorlar.
Sselin1’in dediği gibi. Yavru mamaları daha yağlı besleyici ve ağır. Yetişkin mamaları daha hafif.
Purina One’ın bifensis tüy gelişimi için özel formülü var. Dökülmez korkmayın.

LadyAndCat

Erkekse daha önce de bahsettiğim gibi kilosu normal. Bahsedilen mamalardan birini deneyebilirsiniz. Farklı mamaları da deneyebilirsiniz sırasıyla.

BalliBadem

Happy cat minkas kısır mama önerebilirim ben daha önce happy cat kullandım yine kullanmayı planlıyorum etkileri güzel f/p açısından gayet iyi alman malı minkas serisi daha uygun oluyor ama aradaki fark ne bilmiyorum

Yazıldıysa da gözümden kaçmış, aylık kaç kilo yiyor? 70 lira aylık mı? Eğer öyleyse söylenildiği gibi matisse. Toplu alırsanız 5-10 kilo gibi ve az yiyorsa kediniz Nd bile olur 70 liraya.

PandAiluroSena

Ayda 70 tl butceniz varsa kesinlikle o paraya alacaginiz mamalardan bi fayda beklemeyin, evde kendiniz haftalik sekilde yas mama yapin daha iyi. Bir kedi haftada 1 kilo et yiyor uc asagi bes yukari, aylik 70-80 tl tutar bir kedinin masrafi bu sekilde ve hem de gercek et yemis olur hayvancik

BalliBadem

10-15 kg alacaksanuz aylık 70 e nd ye kadar çıkabilirsiniz