Mystic Temini

yck

Arkadaşlar mystic e sosyal medya hesaplarından numune talep ettim 2.5 hafta olmasına rağmen gelmediği için umudu kestim. Bu yüzden 15 kg almadan önce 1 kg açık almak istiyorum. Anakara da nereden temin edebilirim. Bilen varmı

8 CEVAP

bihtercik

bir haftadır bekliyordum bugün geldi numunemiz.
kedim uzun süredir n&d yiyor, mysticin yüzüne bile bakmadı iyiki almamışım dedim.
mama çok kokusuz ucuz pet shop mamaları gibi.
içime hiç sinmemişti şimdi de emin oldum

Bellasmom

Benim de numune isteğim gelmedi. O yüzden bazı pet shoplara sorarak bulmaya çalışacağım. Ankarada bilen bir arkadaş yazarsa çok iyi olur.

BalliBadem

Evet bulan olursa ankarada bende denemek isterim

yck

3 4 petshopa sordum 5 tanesini filan aradım adamlar öyle marka olduğunu bilmiyor

Benim de numunem henüz gelmedi. Ankarada petshop bulursanız ben de öğrenmek isterim. Olmadı baya isteyen var, 15 kiloluk alalım :p

bihtercik

benimki yemeyince sokak kedilerime verdim onlar bile yüzüne bakmadı.
adamlar nasıl mama yaptıysa kediler yemiyor :D

Natkarat

Daha önce yazdığım gibi maliyeti kurtarmıyor. Dolayısıyla o mama yazanların tamamını içermesi mümkün değil. Hayvan mamaları için de ağır denetimler şart diyeceğim ama bizim yediklerimizde bile yok maalesef. :D

yck

@bihtercik temennim iyi mama olması. 0lke olarak bu sektörde gelişip tutunmamız lazım