Lütfen Bakınnn

S_K_Z

Kedim bunu geldiğinden beri yapıyor fotoğraflarda da gördüğünüz gibi o deliğe gidip orayı izliyor bir süre boyunca ve bazen bu süre çok uzuyor korkmaya başladım ve size danışmak istedim

4 CEVAP

Anonymus552223

Bocek falan vardir, ya da dikkatini cekcek baska bisey. Bi de gider kisimlara tuvaletini yapabiliyolar

LadyAndCat

S_K_Z
Delikte bir şey ilgisini çekmiştir.
Oyun yapıyordur.

S_K_Z

Teşekkürler ❤

vildan27

ay bu gider deliklerinde ne var ben de çok merak ediyorum.benim üç kedim var özellikle ikisi çok meraklı gider deliklerine,her zaman önlerinde temiz suları vardır,hatta kızım hanımefendi sadece musluktan su içer buna rağmen balkonun su giderinin etrafında kalan suyu yalıyor.lavaboya tırmanıp gider deliğini koklarlar.yani ben bunu bir sıkıntı olarak görmüyorum