Kediye Yumurta Verilir Mi?

calymath

Anket

saçma buldum.
(2 oy)
uygulayacağım.
(4 oy)
Toplam (6 oy)

Başlığı farkındalık yaratmak için böyle yazdım. Sadece bir önermede bulunacağım.

Yumurta kırılmadan kediler yumurtanın yenen bir şey olduğunun farkında değil. Kabuğu kırdıktan sonra yumurta pişip omlet yapıldığında kediler buna bayılırlar. Hele bir de tere yağlı olacak ki...

Yağ önemli. Margarinle yaparsanız lezzet vermez.

Kuyruk yağı ve tereyağ gibi sentetik olmayan doğal lezzetlere kimse karşı koyamaz.

Yumurtayı kırdınız, omleti yaptınız. Peki kabuklarî ne yaptınız? Atmayın! Omleti kabuklarıyla pişirin. Kabuk mineral kaynağıdır.

Balık pişiriyorsunuz, mesela hamsi. Kılçıklar zaten ince. Atmayın, onunla pişirin. Kemik gelişimi için Kılçıklar idealdir.

Elinizin altında blender olsun. Bütün mama malzemelerini blenderdan geçirip pişirin, dostlarınıza öyle servis edin. Böylece kemik boğazına takılır kaygısından kurtulursunuz.

1 CEVAP

LadyAndCat

Cevap : Evet verilir.