Erkek Kedi Sürekli Koltuğa İşiyor Ve Kakası Dayanılamayacak Kadar Kötü Kokuyor Ne Yapabilirim ?

Merhaba. Evimde 1 yaşında kısır bir dişi kedim var. Birkaç günlüğüne arkadaşımın kedisi de bende kalıyor. Erkek ve henüz kısır değil. Sürekli koltuklara,yere işiyor ve kakası dayanılamayacak kadar kötü kokuyor. Neden olabilir bilgisi olan var mı ?

1 CEVAP

LadyAndCat

Kısırlaştırılmadığı için tüm bunlar.
Ayrıca kokusunu her yere bırakmaya uğraşıyor çünkü dişiler kokuyu alacaklar diye düşünüyor böylece onunla olmak isteyecekler falan filan.