Kopek

SELINSOYAK

kopekler en cok hangı besını severler

3 CEVAP

tubanur

Süt ve ekmek de seviyor ama her köpek sever mi, orası meçhul

tubanur

Ben kasaptan tavuk eti vs alıp haşlıyorum. Gayet bayılarak tüketiyor. Hazır mamalara pek ısınamadı. Yürüyüşe çıktığımızda mecbur kalırsa yiyor.

FParadox

Tavuğun iyi gelmediğini çoğu kişiden duydum (alerji, iç parazit sebebi) çoğu yerde okudum, süt hakkındada pek olumlu şeyler okumamıştım, faydalı besin mi arıyorsun yoksa en sevdiği besini mi en sevdiği dersen kırmızı ettir heralde :D