Mama Markasi

Betulkmm

Daha önce sormuştum. Araştırma sonucu bütçeme uygun kedi maması buldum. Kedim yeni kısırlaştırıldı. Bundan önce tavuklu bonacibo maması yiyordu.. keşfettigim mama reflex. Ama anlamadığım bir kaç nokta var. Balıklısi var tavuklusu var.plus ve strilesed diyor. Bunları hiç bilmiyorum. Daha önce kullanan varsa yardımcı olabilir mi

11 CEVAP

sarmanbirkedi

Bonacibo reflexten kat kat daha iyidir gerek içindeki hayvansal ürün oranı gerek taurin oranı her yönüyle

sarmanbirkedi

Ben öyle bir şey görmedim ama şunu soyliyim hiçbir manada (özel vet mamalari hariç ) kiloya göre sınıflandırma olmaz ama bir yaş düştüyse yani yetişkin icinse kediniz büyüyünce kullanabilirsiniz

Reflex plus bir ara ben de kullanmıştım normal reflexten daha iyi. Ama mystic içerik olarak daha iyi denemek isterseniz, yeni çıktığı için kullanıcısı çok yok.

Betulkmm

Bonacibo nun kısırlaştırılmış maması kilosu fazla ve yaşı büyük kediler için yazıyordu kedim 7 aylık 4 kilo ağır gelir diye almadim

sarmanbirkedi

Kusura bakmayın mesaj çok kere gitmiş

sarmanbirkedi

Reflex konusuna gelince plus normalden daha güzeldir kullanacaksanız reflex plus kisirlastirilmis oneririm

BalliBadem

Happy cat minkas önerebilirim niyeyse bu ara herkese bunu önerdim (: ama uygun fiyatlı güzel bir mama ve zamanında kullandım memnun kaldım şimdi yine kullanmaya başlayacağım

sarmanbirkedi

Ben öyle bir şey görmedim ama şunu soyliyim hiçbir mamada (özel vet mamalari hariç ) kiloya göre sınıflandırma olmaz ama bir yaş düştüyse yani yetişkin icinse kediniz büyüyünce kullanabilirsiniz

sarmanbirkedi

Ben öyle bir şey görmedim ama şunu soyliyim hiçbir mamada (özel vet mamalari hariç ) kiloya göre sınıflandırma olmaz ama bir yaş düştüyse yani yetişkin icinse kediniz büyüyünce kullanabilirsiniz

sarmanbirkedi

Ustuyse*

LadyAndCat

Sarmanbirkedi’ye katılıyorum.
BonaCibo’nun Reflex’den daha iyi bir mama olduğunu düşünüyorum.
Bütçeniz yoksa BonaCibo ,
biraz varsa orta kaliteli mamalar öneririm.
Para sorun değil diyorsanız herkes N&D diyecektir:))