Bu Mamayı Önerirmisiniz

burhandoger

Brit careyi onerirmisiniz

10 CEVAP

Natkarat

Arayıp numune istemenizi tavsiye ederim. 2 arkadaş farklı kedilerde denedik ishal sorunumuz oldu bizim. Geçişi tam yapmamıza ve bir süre beklememize rağmen düzelme olmamıştı. Her kedi için geçerli değildir muhtemelen. Büyük paket yerine en azından küçük paketle başlayın.

sarmanbirkedi

Evet

BalliBadem

Resimdeki brit premium ve önerebilirim

LadyAndCat

Evet . Kaliteli mamalardandur.

PandAiluroSena

taurini az bir kuru mama kullanıyorsanız sporcu takviyesi saf bir taurin tozu alıp kedinin yaş mamasına falan ekleyebilirsiniz, eksikliği epey problem çıkarabilir çünkü

srplzngl

Pişirme işlemi taurinin %52-80’ini yok eder. Fırında az pişirilmiş yürek olabilir belki ama çiğ beslemiyorsanız takviye olarak eklemek daha doğru.

Numune istemiştim ben de bunun için 3 kez ama göndermediler. En son mamanın beğenme gaantisi var %10dan az kullanırsanız iade edebilirsiniz dendi instagramda aklınızda bulunsun

burhandoger

Golosi önerirmisiniz

Natkarat

Golosi kullanan arkadaşım kullandığı dönem memnundu gelişim açısından. Sadece tüy dökmesi biraz fazla olduğu için değiştirmişti ama en azından 1 yıl kullandı. Belki daha uzun bir süre. :)

BalliBadem

Golosi güzel ama taurini az taurin macunu yada günlük evde yaptığınız ciğerli yaş mama vermeniz gerekir