Mama Kaliteli Mi

Bbdemirci

Trendline marka mamalar kalitemi kaliteli değilse hangi mama markalarını onerirsiniz

9 CEVAP

Bbdemirci

Bütçe önemli değil onerdiginiz varsa yazabilirmisiniz

lwb

N&D

PandAiluroSena

Icerigini bilmedigim icin bir sey diyemem ama icerigini okuyup buna siz karar verebilirsiniz. Genelde ucuz mamalarda %bilmem kac hayvan eti yerine % kanatli proteini falan yazar. Icerik kisminda tahilin az miktarda olmasina veya hic olmamasina, etin hangi hayvanlardan elde edildigine, seker icermemesine dikkat ederseniz ideal mamayi bulursunuz.

BalliBadem

Değil bütçe verirseniz (şu kadar kilo şu kadar tl diye) öneride bulunurum

sarmanbirkedi

Değil hiç bütçeniz ne ona göre onerelim

BalliBadem

Happycat minkas öneririm bide şimdi başlık açıcam indirim kuponu paylaşıcam indirimli alabilirsiniz

BalliBadem

Başlık açtım profil sayfamdan bakabilirsin

BenNisa

N&D, Matisse ya da Mystic. En çok N&D almanızı isterim. O kadar bütçeniz yoksa Matisse. Mystic adlı mamanın içeriği çok iyi fakat fiyatı çok ucuz olduğu için kimse güvenemiyor. Yani N&D kadar bütçeniz yoksa ve işinizi garanti altına almak istiyorsanız Matisse öneririm.

dtaylan03

Ben Nd kullanıyorum ve kesinlikle de öneririm