Kokuyu İyi Hapseden Kedi Kumu

Zeynucka

Kokuyu çok iyi hapseden ve uygun fiyatlı kedi kumu olarak hangi markayı önerirsiniz?

20 CEVAP

kaanoclnn

Paticat Aktif Karbon öneririm.

bademthecatt

Vancat, şuan micho ince taneli kokusuz kullanıyorum buda gayet güzel sadece biraz tozutuyor

hcerenk

Valla çok azımsanmış bir kum var. ARO.
Sabunlusundan aşırı memnunum. Ben ever clean ile karıştırıp kullanıyorum ama tek başına da kullandım koku hapsi ve topaklanması gayet iyi. Çişleri küçük falafeller olarak kalıyor. Asla devleşip yayılmıyor. Bunun yanında aynı markanın kokusuzundan memnun değilim.
Yine bilinmeyen ve azımsanan bir kum olan UNICAT ve MITCHO.

Bunlar da gerçekten vaadlerini yerine getiren uygun kumlardan. Ben her zaman ever clean ile birlikte kullanıyorum. Fakat bu kumları tek başına da denedim. Hepsi gerçekten iyi. Ben reflexten daha başarılı buluyorum. Benimkiler de ND kitten yiyor. Çişlerde asla koku yok. Kakayı da ilk yaptıklarında kokuyor. Kaka bizim arkamızdan bile kokuyor tuvaletten çıkınca, ona da yapacak bişey yok. Kum havadaki kokuya napsın di mi ama...

Ben reflexten de memnundum ama ARO baya öne geçti. Fiyatı çok uygun, yerli üretim olmasından kaynaklı sanırım. Metro marketlerden temin edebilirsiniz.

hcerenk

Ha bir de VANCAT kokusuz denedim. Tuvalet kabı alınca yanında hediye gelmişti. Baya üzdü. İnce taneli değil de resmen toz içindeki. Sürekli hapşurdular.

NidaE

Ben gatto kullaniyorum 10 litresi 1 ayi geciyor su an tatil sebebiyle akkum aktif karbonlu almak zorunda kaldim bu da guzel ama tozu cok cok fazla koku ikisinde de hic yok karbonat destegi de koku konusunda ise yariyor uzun kum denemeleri sonucu favorim gatto. çam paletini de denemeyi dusunuyorum