Kokuyu İyi Hapseden Kedi Kumu

Zeynucka

Kokuyu çok iyi hapseden ve uygun fiyatlı kedi kumu olarak hangi markayı önerirsiniz?

20 CEVAP

PandAiluroSena

Ben mycat kullaniyorum, kapali kedi kum kabiyla birlikte kullaninca hic soru olmuyor, tabi kedinin diski kokusunu da azaltmak gerek dogru gidalarla yoksa en iyi kum bile hapsedemiyor

PandAiluroSena

Sorun*

LadyAndCat

Kokudan rahatsız oluyorsanız.
Paraziti olmadığından emin olun.
Mamaları iyi olmalı.
Kaka kabını tuvaletlere koyabilirsin.
Kapalı kedi tuvaleti de başka bir seçenek.

Catloveerr

Vancat vanilyalı kullanıyorum. mama iyi olunca koku da yaymıyor. Arkadaşım da micho ince taneli kullanıyor memnunmuş hem uygun fiyatlı

Gurthsul

Bir çok kum kullandım şuan için en memnun kaldığım vancat aktif karbonlu oldu şiddetle tavsiye ederim kokuyu inanılmaz hapsediyor hiç koku yok topaklanması da çok iyi. daha uygun isterseniz Quick tavsiye ederim

Kevserhaksever

Mırmır aktif karbonlu kedi kumunu kullanıyordum migros indirimde olunca 17liraya falan geliyor 5lt sı koku sorunum hiç olmadı ben 2 kutu alıp yaklaşık 8 lt kadar kaba koyuyorum bu şekilde performans daha iyi oluyor. Fakat son kullandığım kutusunda inanılmaz tozlu olunca refleks aktif karbonlu ( kırmızı kutu ) aldım veterinerden koku performansı mırmır ile aynı toz olarak kesinlikle daha az tozutuyor topaklamasi da gayet başarılır ama çok ince taneli olduğu için eve daha çok yayılıyor paspas kullandığım halde. Ama buna değer:) pro line ve quik marka da kullandım bir daha tövbe 1 hafta dayanamadım bu iki markaya da.

Sselin1

Ben de eskiden mirmir aktif karbonlu kullaniyordum koku hapsetmesi cok iyi en iyi ozelligi de bu zaten. Ama zamanla marka bozdu cok tozutmaya basladi. Eskiden önerdigim bir kum olmasina ragmen artik önermiyorum kedilerimizin sagligi icin uygun degil. Ben de reflex kirmiziliya gectim koku hapsetmesi yine cok iyi. Toz sorunu daha az tavsiye ederim. Ama en tozsuz kum arayisim hala devam ediyor :) reflex kirmiziliyi ben en ucuz *********da buluyorum. Güvenilir bir site.

yasminackz

Natural bestet net

LadyAndCat

Ben Ak kum kullanıyorum.

dtaylan03

Kullandıklarım arasında Refleks yeşil kutulu olanı yani aktif karbonlu olanı kokuyu en iyi hapseden markalardan bir tanesi. Bu arada Mırmır (birkaç çeşidi), pisipisi (birkaç çeşidi), Vancat ve woow denediğim diğer markalardı.

Zeynucka

Nd yavru kedi maması veriyorum.şuan sanicat kullanıyorum güzel topaklanıyor ama kokuyor ve temizlerken çok tozutuyor.önerileriniz için çok teşekkür ederim.araştıracağım:)

Natkarat

Ucuzlardan mırmır iş görüyor. Kokulu veya aktif karbonlulara yönelmenizde fayda var. Lakin ben genelde kokulu alıp yaklaşık 6 litre kum için yarım paket karbonat serpiştirip karıştırıyorum. Neredeyse hiç koku olmuyor. Aktif karbonluların maliyeti yüksek gelirse bu tavsiyemi uygulayabilirsiniz.

Zeynucka

@natkarat tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.sanicat marsilya sabunu kokulusunu kullanıyorum şuan ama o kokudan eser kalmadı.karbonatı deneyeceğim

Bellasmom

Fiyat- performans açısından denediklerimin en iyisi Pro Line. Ben de koku konusunda çok hassasım bu markayı kullanıyorum uzun zamandır.

kaanoclnn

Paticat Aktif Karbon öneririm.