Kedimin Duruşu

Yesimdurdu

Merhaba arkadaşlar kedimin oturuşu fotoğraftaki şekilde bana çok anormal geliyor yani diğer kedilere bakıyorum böyle değil sizce normal mi

9 CEVAP

PandAiluroSena

Kedilerin durusu genelde bir hastaliklari oldugunda degisir ornegin patilerinin ustune cokup kambur duran kedilerin karni agriyordur gibi ama bu sevimli oturusa anlam veremedim, o bukulen butlari isirabilirim :)

Yesimdurdu

Teşekkür ederim yorumlarınız için yani onu öyle görünce gülesim de geliyor ama çok aklıma takıldı keyfi de yerinde aslında

Yesimdurdu

Teşekkür ederim yorumlarınız için yani onu öyle görünce gülesim de geliyor ama çok aklıma takıldı keyfi de yerinde aslında

Zeynucka

Ne kadar şanslısınızki şahsına münhasır bir kedi annesi olma şansını yakalamışsınız:)

lwb

Bazen kedim poposunu sürttükten sonra böyle kalıyor, bazen kendisi oturuyor.
Anal kese,iç parazit kaynaklı olabilir belki çünkü poposunu sürttükten sonra anal kese boşaltımı yapıldı. İsterseniz hekime bir danışın

lwb

Belki de sadece keyfi öyle istiyordur benim dediğim daha ufak olasılıklar

LadyAndCat

Yeşim Hanım,
Endişelenmeyin benimkilerde de böyle oturuş şekilleri var. Keyfi yerindeyse oynuyorsa yiyip içiyorsa miniğiniz için endişelenmeyin.
Tabii aşıları, tedavilerini ve kontrollerini ihmal etmeyin.

Yesimdurdu

Oh biraz rahatladım teşekkür ederim :)

Yesimdurdu

çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)