Kedimin Tırnakları Kaka İçinde :(

Kedidelisi12

Kedim aslında temiz , kakasını kuma yapan bir yavru. Ama ayda bi 5-6 gün kakasını kum kabı üstüne yapıyor. Veya kuma gömüp sonra çıkarıp sağa sola atıyor. En kötüsü ise tırnak araları hep kaka oluyorr leş gibi kokuyor. Nasıl temizlemeliyim ve bunu neden yapıyor

5 CEVAP

Siyammm

Arkadaşın dediği gibi oyun oynuyor sadece tırnakları değil evde batıyordur eminim:). Kalmasını yaptığı gibi temizlemeye çalışın. Enerjisini oyuncaklara yönlendirin

Kedidelisi12

Sanırım haklısınız oyun peşinde minyatür kaplan :)) çok teşekkürer yanıtınız için

LadyAndCat

Henüz bebek olduğu için yapıyor.
Kakayla oynuyor.
Bez Top gibi şeyler verin.
Minicik toplar. Şişe kapakları gibi şeyler verin oynaması için köşesiz sivri olmayan yumuşak cisimler verin. Oynamak istiyor minik :))
Kakasını gömünce ordan alın.
İzin vermeyin sesinizi biraz yükseltin. Kızın. Yapmaması gerektiğini anlasın.
Tırnaklarını kullanılmayan bir diş fırçasıyla temizleyin.

Kedidelisi12

Çalıştığım için maalesef gün içinde kakasını yaptığında alamıyorum. Demekki kalınca oynuyor . Ama kedilerin yaratılışına göre çok ters değil mi bu ? Kendileri tiksinmez mi normalde ki oynuyor

siyahbeyaz91

bebek olduğu için kaka ile oyun oynamak istiyor belki de kum temiz korkmadığı için başka yerlere yapıyordur kokulu kum alın yemeğini yedirdikyen 1 saat sonra kumun üstüne koyun o oraya yapması gerektiğini anlar ve tırnakları için de küçük 4 tl lik tırnak makasi vr kedi ler icin onu alip rahatlıkla temizleyebilir siniz