Aşı Tedavisi

IremYildrm

Arkadaşlar kedime antibiyotik tedavisi yapılıyordu 2 gün götürdüm onun sonrasında bazı sebeplerden dolayı gidemedim veteriner 3 gün demişti onun sonrasında biraz hareketsiz oldu uyumaya başladı iştahı tamamen kayboldu zaten iştahsızlık ve Bi kere kustugunu söyledim ishalı yoktu bu yüzden antibiyotik tedavisi yapıyoruz dediler ondan sonra hiç yememeye başladı ne yapmam lazım annem veterinere götürmüyor aşılar daha kötü yapıyor diye

3 CEVAP

lwb

Veteriner boşuna 3 gün vermiyor, büyük ihtimal tedaviye tekrar başlanır.
Tedaviyi yarım bırakmak hastalığın sonlanmasına değil, tekrar nüksetmesine sebep olur. Tedaviyi tamı tamına bitirmek lazım.
İsterseniz başka bir hekime götürüp durumu anlatırsınız, ama bu durumda veterinere gitmemek kedinin hastalığını daha kötü hale getirir.
Mutlaka tekrardan hekime gidin.

IremYildrm

Ya hasta degildi hani sadece az yiyordu baya hareketliydi oyun oynardık ishal felan yoktu annemde götürmek istemedi ama şimdi öyle degil korkuyorum yani

LadyAndCat

İrem’cim,
Kimse hasta olmayan kediciğe antibiyotik yazmaz canım. Annen belki maddî açıdan bakıyordur olaya ama ne yap ne et. Anneciğini ikna et