Mama Değişimi

Elifozdemrrr

Merhaba arkadaşlar 3.5 aylık kedime şuana kadar pro plan hills ve royal canin denedim en çok pro plan sevdi 1.5 aydır onu yiyor ama aynı fiyata miktarı daha fazla mamaya geçiş yapmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum

4 CEVAP

PandAiluroSena

Ayni fiyata miktari az mama demek esittir kalitesiz mama demek maalesef, kaldi ki proplan hills royal canin de iyi mamalar degil. Eger aylik belli bir butceniz varsa mama icin paylasin kendiminde yaptigi gibi ev yapimi mamayla beslemenizi tavsiye ederimkedinizin sagligi icin.Besin takviyelerini yapmak sartiyla.Tek kediniz varsa butcenizi fazla zorlamaz hem

PandAiluroSena

Miktari cok* yanlis yazmisim

LadyAndCat

Elif Hanım,
Açıkçası buradan mümkün olduğunca en iyi mamaları önermeye çalışıyoruz.
Purina Proplan kullanıyorsunuz.
1,5 kilo mamayı zaten kediniz 1 ayda tüketir. Normal miktarı budur.
Purina’nın bir diğer ürünü One’ı kullanıyorum bebek kedi için olanına bakabilirsiniz.
Aynı firmanın mamaları.
Bunun dışında Matisse, Brit care,
Happycat önerebileceğim diğer kalitesi iyi olan mamalar.

BalliBadem

Happy cat olabilir