Mantar Aşısı Sağlıklı Mı

Dbolulu

Benim kedim 16 sında mantar aşısı oldu mantar olduğu için ve bugün 11 gün oldu baticon sürüyorum mantar olan bölgeye birde şurup verei vitamin bağışıklığı için veteriner 15 gün olsun tekrar 2. Mantar aşısını yapalım yine geçmezse başka tedavilere yöneliriz dedi ama mantar aşısı karaciğeri bitiriyormuş bilgisi olan varsa mantarla ilgili çözümü yardımcı olabilir mi

22 CEVAP

Bkt55

Ecosini nereden temin edebilirim yada diğerlerini kedimde mantar varda

TATA4242

Arkadaşımız,"Veterinerim Exoderil %1 sprey çözelti ve crystalin antiseptik dezenfektan (eczanelerde yoksa İnternetten de bulunabiliyor) önerdi şiddetle tavsiye ederim çok etkili"demiş.Tamamiyle doğru çok etkili ilaçlar biraz pahalı olabilirler onun haricinde iyi ürünler.İkisi toplam 100 tl civarı tutar eğer fiyatlarını doğru hatırlıyorsam.Exoderil yaklaşık 40 diğeri yaklaşık 60 tl idi.

radagast

ecosin temini için doğukan ilaç ile iletişime geçmiştim ben. facebook sayfaları var. oradan şehrinizde nereden temin edebileceğinizi sorabilirsiniz. ona göre size hangi veterinerde olduğuna dair bilgi vereceklerdir.

Natkarat

Ecosin fiyatı nedir? Şu an sorunumun yok ama olursa diye merak ettim.

Dbolulu

Tanesi 100₺ hap şeklinde yuvarlık

BalliBadem

Hiçbir aşı sağlıklı değil özünde ama yaptırtmak gerekiyo bazen

mervedoganay

Bugün Ecosin'i 160 TL'ye aldım.