Irk Öğrenmek İstiyorum

mkokdag

Arkadaşlar merhaba. Behlül’ün ırkını öğrenmek istiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

9 CEVAP

Cins kediyle tekir kedi birleşimi gibi duruyor british ile herhangi bir tekir olabilir.

LadyAndCat

Çağla’ya katılıyorum.
Behlül gerçekten de çok yakışıklı ve melez çok güzel bir oğlan.
Allah bağışlasın.

Natkarat

Tekir + Sarman yani tekir diyebiliriz. Yalnız tüyleri iyi duruyor. Yeni almadıysanız iyi bakmışsınız. :)

Catloveerr

British melezi gibi duruyor suratından anlaşılıyor

mkokdag

İlginiz için çok teşekkür ederim

mkokdag

İlginiz için çok teşekkür ederim

mkokdag

İlginiz için çok teşekkür ederim

mkokdag

İlginiz için çok teşekkür ederim

behcetaydinelli

British + Sarman karması bir kediye benziyor :) çok sevimli maşaallah