Kedim Gözünü Kırpmıyor

darknight53

Az önce kısırlaştırma ameliyatından geldi kızımız ama gözlerini hiç kırpmıyor . Hala anestezi etkisinde . Bu durum normal midir ?

4 CEVAP

darknight53

Yanımda bikaç saat uyudu
kabında çok durmadı hemen çıkmak istedi . Şuan toparlamış gibi biraz mamada yedi sanırım yavaş yavaş toparlıyor . Veteriner boyunluğa gerek yok sprey sıktım dedi zaten yalamıyor hiç . İyi dilekleriniz teşekkür ederiz :)

behcetaydinelli

Bir süre kendisine gelemez, telaşlanmayın. Yatıp dinlensin biraz. Sonra yaş mamasından verirsiniz biraz kendini toplar inşaallah hemen. Geçmiş olsun :)

darknight53

Teşekkür ederiz minnoş kendine gelmeye başladı artık uyuyor ara ara . Ama taşıma kabına idrarını yaptı veterinerde çıkarmayın demişti . Dikişine temas eder diye korkuyorum açıkçası . Ne yapalım bu durumda ?

behcetaydinelli

Eğer dikişini çok yalayıp açtırma ihtimali varsa veterineriniz boyunluk takabilir. Bi süre dikkat etmek lazım. Taşıma kabından çıkarabilirsiniz bence. Yatağı varsa orda yatsın. Altına bez türü su geçirmez bir şey varsa onu yazabilirsiniz. (muşamba tarzı bir şey de olur) Umarım çabucak atlatırsınız. :)